email

e-mail: info@energeticky-certifikat.sk

spätná väzba už do 30 min.

telefon

Tel.: 0948 517 713

m_d_sk

Rekonštrukcie domov 


Záujem o rekonštrukcie je v poslednom čase nadmieru vysoký a majitelia nehnuteľností si radi dávajú zmodernizovať svoje bývanie. Na základe toho sa na trh dostalo mnoho stavebných firiem, ktoré sľubujú lacnú a rýchlu rekonštrukciu. Pozor však na ponuky, ktoré sú výhodné na úkor kvality!

Každá rekonštrukcia stojí čas a peniaze, takže cieľom tejto práce je spraviť ju raz a poriadne. Niekedy si možno treba priplatiť, no v konečnom dôsledku pôjde o rozumnú investíciu, ktorej výhody sa ukážu až časom. Ak chcete bývať v kvalitnom a bezpečnom dome, potom oslovte skúsenú spoločnosť, ktorá vám zmodernizuje dom na úrovni, hoci za mierne vyššie náklady.

Vieme ako pri rekonštrukcii postupovať efektívne. Poznáme metódy na dosiahnutie kvality a bezpečnosti. Dokážeme uskutočniť vašu predstavu do posledného detailu. 

Vizitkou spolupráce s nami je: 


Rýchlosť – Šikovní pracovníci vedia pracovať rýchlo, no v žiadnom prípade nie na úkor kvality.  
Kvalita – Základom spokojnosti je dôkladná rekonštrukcia, ktorá sa nemusí viac opakovať. 
Profesionalita – K vykonaniu dobrej práce treba skúsenosti, odbornosť a najmä profi prístup.
Stavebný dozor v cene - Spoľahlivého človeka ktorý stojí na Vašej strane a dozerá na úroveň prác nenájdete všade
 
Pôsobnosť našich služieb je hlavne na západnom Slovensku. Žiadaní sme takisto pri modernizácií bytov, kde vieme rovnako ako pri domoch predať svoj potenciál. Okrem toho sa špecializujeme na komplexné stavebné služby spojené s výstavbou montovaných a murovaných domov, takže v prípade potreby sa nás určite neváhajte osloviť. 

Váš byt alebo dom zodpovedne a kvalitne – nech je vaša nehnuteľnosť miestom pre život.