email

e-mail: info@energeticky-certifikat.sk

spätná väzba už do 30 min.

telefon

Tel.: 0948 517 713

m_d_sk
Kontakt

Rozumné financovanie domu
Financie zohrávajú jednu z kľúčových úloh pri každej jednej stavbe a inak tomu nie je ani pri realizácií rodinného domu. V mnohých prípadoch patrí takáto investícia dokonca k najväčším transakciám za celý život, takže dôraz na rozumné vynaloženie finančných zdrojov je určite na mieste. 

Ak je vašim cieľom efektívne financovanie výstavby, potom oslovte serióznu firmu. Náš tím je schopný ponúknuť vám kvalitné služby postavené na kvalite a nadštandardných podmienkach. 

Čo čakať od serióznej stavebnej spoločnosti : 

Platíte len za kvalitu
– Základom celej stratégie rozumného financovania výstavby je platiť len za kvalitné materiály a kvalitne odvedenú prácu. To znamená, že ak máte investovať tisíce eur, vsádzajte vždy len na kvalitu.

Zabudnite na nezmyselné zálohy – Dobrá firma nebude pýtať peniaze vopred, čo ocení každý zákazník. S nami zabudnite na akékoľvek platby vopred vrátane nezmyselných záloh. 

Financie uvoľníte po súhlase dozoru
– Skôr ako sa po ukončení práce prejde k vyplácaniu peňazí, na rad ešte prichádza odsúhlasenie stavebného dozoru. Kladné posúdenie výsledku je smerodajné pre pozitívne zhodnotenie výstavby, na základe ktorého si stavebný tím zaslúži dohodnutú odmenu. Odmenu si účtujeme až po ukončení práce alebo po jednotlivých etapách na základe dohody v zmluve. 
Zabezpečte si transparentné a bezpečné financovanie výstavby.

Vsaďte na kvalifikovaný tím s bohatými skúsenosťami, ktorý pozná osvedčené postupy vedúce ku kvalite za dobrú cenu. 

Tip na záver : Financovanie rodinného domu ako jedna z najväčších životných investícií vyžaduje premyslený prístup. Ten bude mať vplyv na Váš život po niekoľko desaťročí, takže pred výstavbou myslite na celkovú réžiu a v prípade financovania úverom aj na výšku mesačnej splátky..."Dom je na to aby slúžil Vám a nie Vy jemu"